5G DEKLARATSIOON

MEIE, INIMESED, NÕUAME, et LÕPETAKSITE viivitamatult 5G antennide paigaldamise meie naabruskondades. Me EI ANNA teile luba nende antennide paigaldamiseks meie kodude lähedusse, devalveerides meie vara ning ohustades meie perede turvalisust ja tervist.
MEIE, INIMESED, EI ANNA teile luba tekitada pidevat ja ööpäevaringset raadiosageduslikku mikrolainekiirgust (“juhtmeta kiirgust”) meie kodudes ja omandil, ilma et oleks võimalust kiirgusest hoiduda või seda välja lülitada, isegi kui me teenust ei kasuta.
MEIE, INIMESED, EI ANNA teile luba eraettevõtluse eesmärgil meie tervise arvelt kasumit teenida, kasutades Sotsiaalministeeriumi poolt vastu võetud ligi 20 aastat vanu aegunud kiirgustaseme suuniseid ja eksitades avalikkust valeteadmisega, et teie tehnoloogia on ohutu.
MEIE, INIMESED, NÕUAME, et LÕPETAKSITE 5G kasutuselevõtu, kuni sõltumatud teadlased hindavad viimase 25 aasta jooksul kogutud tohutut hulka sõltumatuid, eelretsenseeritud teaduslikke ja meditsiinilisi materjale, mis tõendavad mobiiltelefonide, WIFI ja 5G tehnoloogia juhtmeta kiirguse terviseriske isegi tasemel, mis on tunduvalt allpool praegustest kehtivatest piirnormidest. (1)
MEIE, INIMESED, EI ANNA teile luba IGNOREERIDA teadust, mis näitab, et lastes neeldub rohkem juhtmeta kiirgust kui täiskasvanutes (2) ja et traadita kiirgus on 2. klassi (võimalik) kantserogeen. (3) Samuti ei luba me eirata 2018. aasta novembris avaldatud USA riikliku toksikoloogiaprogrammi uuringu tulemusi, mis seostab 2G ja 3G võrkudes kasutatavat juhtmeta kiirgust laboriloomade vähi ja DNA mutatsioonidega. (4)
MEIE, INIMESED, NÕUAME, et HOIATAKSITE avalikkust mitteioniseeriva elektromagnetkiirguse kogu elusloodust mõjutavate tagajärgede eest. Nende tagajärgede hulka kuuluvad suurenenud vähirisk, oksüdatiivne rakustress, kahjulike vabade radikaalide hulga suurenemine, geneetilised kahjustused, reproduktiivsed probleemid, õpi- ja mäluhäired, neuroloogilised häired ning negatiivne mõju inimeste, taimede ja loomade üldisele heaolule. (5)
MEIE, INIMESED, NÕUAME, et REAGEERIKSITE vastutustundlikult rahvusvahelisele EMF Scientist Appeal pöördumisele, mille on koostanud mitteioniseeriva kiirguse valdkonna eksperdid, kes on eelretsenseeritavates erialastes ajakirjades avaldanud üle 2000 elektromagnetväljasid puudutava töö. (6)
MEIE, INIMESED, NÕUAME, et praegu, kui maailm on keskendunud inimese tervise ja immuunsuse kaitsmisele, KÄITUKSITE moraalselt ja eetiliselt tervise ja heaolu edendamisel. Nõuame, et te EI OHUSTAKS inimeste, taimede ja loomade tervist kahjuliku kiirgusega kasumi saamise nimel.
5G DEKLARATSIOON | Kiirgusinfo.ee
 
KIIRGUSINFO.EE
5G DEKLARATSIOON | Kiirgusinfo.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga