Tule ja liitu meiega….

Ilusat puhkepäeva, hea sõber!
🎥EST RUS text/video
👍Naudi seda oma lähedaste keskel ja ütle neile kui väga sa neid armastad. Ja koos oma armastusega aita hoida ka rahu koos rahuliikumisega “KOOS”❗🙏
Tule ja liitu meiega….
Aga mis puutub eelseisvatesse päevadesse mai kuus siis annan Teile teada meie liikumise ametliku seisukoha ajaloo tõlgendamise kohta.
Igal rahvusel on oma pidu- ja tähtpäevad, omad ajastute kangelased, eeskujud, oma esivanemate lood ja kohad kus käia lilli panemas. Käia mälestamas, oma ajaloolisi juuri otsimas.
Nii on see ka paljurahvuselises Eestis kes oma geopoliitilise asukoha tõttu on olnud paljude maailma muutnud ajaloosündmuste asukohaks olnud.
Ja nii ongi olukord, et iga rahvus mäletab seda mis tema rahvuslikule hingele annab kosutust ja hoiab ajaloolist mälu. Loodetavasti annab see meile ka hoiatuse minevikust, et sellised sündmused ei korduks. Pole vahet millisest rahvusest sa oled, kui tekivad pahandused siis puudutab see kõiki meie riigi elanikke. Oleme õppinud selle teadmisega elama viimased 80 aastat, hoidkem seda väärtuslikku kogemust ning ärgem laskem seda ära lörtsida ei 8.-ndal ega 9.-ndal mail.
Sest teadupärast fašistlik režiim mõisteti hukka kogu maailma üldsuse ja Nürnbergi sõjakohtu poolt .
Meie oma paljurahvuselises patriootlikus liikumises oleme virtuaalselt selle ajaloo ukse sulgenud, me ei tegele nende vastakate teemadega ning oleme jätnud selle iga liikme isiklikuks sisemiseks südametunnistuse asjaks. Meie tänane põhine ülesanne seisneb rahu ja stabiilsuse hoidmiseks, majanduse taaskäivitamiseks ning et meie kõik ühiskonna inimesed oleksid lähiaastatel sotsiaalselt kaitstud. Et me ei laseks meie tsivilisatsioonil hukka saada.
Häid eelseisvaid pühi kõigile ja kui rahu tähtis, liitu meiega liikumises Koos.
Liitu ka minu FB kontodega, Telegrammiga
Informatiivne varulangevari:
https://www.facebook.com/koosolemine/videos/686362915950417/?__cft__[0]=AZWjMBsECcqW6U1iFQwRvMRa1ztlzfQziF3E5bb-M-uv4BUEOBAWRrOEmx5z6EQBFuM7EMFZR46z5mSn0djjLJuqGBHvuVHE2bfSVeLwkSAv0cYTUrdUtBmbucUag6ppn6wDv0X7C0VNyEA4HtsVTKgJsLf8-2C4e60Z8hYgyDULod8s85p9FdE61dJ54hWCGVdLe58wUA3kwAaXrob49gdQs3Upu-k4VGqIR1nt16ZJSw&__tn__=-UK-R

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga