Üleskutse 20.11.2021

Kutsun üles neid lapsevanemaid, inimesi, kel on lapsed või lähedased vaktsiinide tagajärjel siit ilmast lahkunud, neid meedikuid, kes on teadlikud nendest surmadest. Inimesi, kel on juba terviseprobleeme! Unustage ära mingi KAPO, POLITSEI või KES IGANES, KES TEIL NENDEL TEEMADEL RÄÄKIDA EI LUBA, olgu siis selleks ÜKSKÕIK MILLINE AMETIORGAN! Ja samas ma ei saa aru, kui on neid inimesi, kel on juba tervisehädad ja kõrvaltoimed, siis on keelatud sellest avalikult või üldse rääkida, siis tahaks küsida, mis kuradi riik see selline on? Nad ei ole tähtsamad, kui teie lähedased! Nemad ei too tagasi teie lapsi! Nemad ei ole need, kes te arvate neid olevat! Need hirmud ja valed tuleb ära unustada, ning kõik kaasosalised TULEB VASTUTUSELE VÕTTA!
TEIE LAPSED ON SURNUD, SEST MINGI KAJA, RATAS VÕI KIIK KUTSUB TEID VAKTSINEERIMA, ILMA, ET NAD VASTUTAKSID TEIE LASTE SURMADES! RÄÄKIMATA AVALIKUSE EEST SALASTATUD WHO LEPING, MIS PEAKS OLEMA KÕIGILE TEATAV JA NÄHTAV!
ÄRKA JA SEISKE OMA ÕIGUSTE, VABADUSE JA SÕNAVABADUSE EEST!
RÄÄKIGE OMA LUGU JA JAGA SEDA INIMESTEGA, KES HOOLIVAD, SEST NEED TAPJAD, MÕRTSUKAD, KURJATEGIJAD JA, KES SELLE TAGA ON, NEMAD EI HOOLI!
 

Tulge mõistusele, kui juba esimene süst ei aita sellele “viirusele”, teine süst ei aita, lisaks teete kolmanda ja neljanda jne. Lisaks ei ole nendest testidest kasu ja peate kandma maski endiselt, siis mis teil viga on? Ise ka usute seda meedia vale ja veel vähem neid tolasid, kes lubavad, et see suts aitab? Noo ei aita!
SAAGE ARU, ET SEE EI PÄÄSTA TEID, VAID SURETE NENDE SURMASUTSUDE TAGAJÄRJEL, KES ON JUBA SURNUD JA KES VARSTI! Pole olemas mingeid laineid, vaid järgnevad valitsuse poolt uued faasid, mis järg järgult ette võetakse, kaasaarvatud need piirangud. Pole olemas mingeid tüve, sest nende tüvede taga on järgnevad vaktsiini surmad! Praegused vaktsiinid on biorelv, see on fakt! Käimas on kolmas maailmasõda läbi süstalde, et maailma populatsiooni vähendada, mida ennustas ka omal ajal Vanga. Vaadake suuremat pilti globaalselt ja mõelge selle üle. Ega siis ülemaailmselt rahvas erinevates riikides niisama meelt ei avalda ja oma õiguste eest võitlevad.
Kui oleks reaalne taud, siis ilmselgelt läheksid kõik vaktsineerima, aga, kui jagatakse jäätist ja loomaaia pileteid, iPhone või muud jama, ning veel sunnitakse süstima, kui tööst ilma ei taha jääda, on ilmselge mulje, et see on bullshit! Ja ongi, mõtle nüüd ise hoolega ja tee researchi kogu selle “COVID-19”, RNA JA MRNA, VAKTSIINIDE JA GLOBALISTIDE PLAANI KOHTA, NING LEIAD KOGU TÕE! EGA SIIS MEEDIA JA FACEBOOKIS TSENSUUR NIISAMA EI KUSTUTA TÕDE, MIDA BILL GATES PEIDAB, SEST NAD EI SOOVI, ET SA SEDA TEAKSID!
Kõige huvitavam veel kõige selle juures on see, kus terve parlament või meedia teevad showd, kus publikul on kaltsud ees, aga riigipeadel või niinimetatud “tähtsatel ninadel (eliidil) pole midagi näos! Mõistke palun, et see tsirkus käib kõik meie, teie ja Sinu najal. Inimesed kannatavad, ettevõtjad kannatavad, lapsed kannatavad ja eliidil on ükskõik, sest nemad ju elavad hästi, inimkonda manipuleerimas. Peavoolumeedia on viirus, praegused vaktsiinid on viirus! Ära lase end manipuleerida meedia ja valitsuse poolt, ÄRKA!
See kõik on HOAX! Siis tekib mul küsimus! Kas Sulle on tähtis see, mis keegi ütleb vaikimise kohta, kas Sulle on raha tähtsam, kui Su oma enda tervis, kui Sa ei suuda enda eest seista, veel vähem oma laste eest, siis keda Sa üldse kaitsta suudad ja kas see kurjategija on tähtsam, kui Sinu oma lähedane?
Kui see, mis praegu toimub, kas see siis pole sundvaktsineerimine? Ega siin pole üldse imestada, kui hakatakse kasutama sundmeetmeid, kus käivadki mundris mehed ukselt-uksele torkimas, veel hullema tsenaariumi puhul viiakse ei tea kuhu koonduslaagrisse. Ehtne näide tänaseks on Hiina, Austraalia ja Venemaa. Varsti ei pääse ka poodi või kuhu iganes, kui SUL SEDA TAUDIPASSI POLE! Pange tähele, et see kõik on ka varsti siin, juhul, kui lasete sel minna. See pole mingi vandenõuteooria, või niinimetatud lamemaalase jutt, sest sellest on räägitud juba varem, ning isegi, kui on “vandenõuteooria”, siis ilmselgelt on see ka puhas tõde.
Kirjuta Mulle ja teen kõik ise avalikuks! Ma ei karda, ma ei jää vait, ning seisan oma ja Sinu õiguste, põhiõiguste eest! Mina ei tunne hirmu tõe eest, ma ei karda surma viiruse eest, mida pole, ma ei häbene öelda, et see plandeemia on võlts, ma ei ole kandnud maski mitte kuskil, ma pole siiani olnud haige, ning ma ei süsti end mürgiga, mis tapab inimelusid! Mul on sõnaõigus, vabaduse õigus ja elan vastavalt põhiseadusele! Ma tõesti armastan Eestimaad, aga mitte sellist, nagu see praegu on. See pole see Eesti, mida ma arvasin olevat! Seega järgmisele meeleavaldusele võiks üks 80000+ Eesti “Vabariigi” kodaniku ikka kohale tulla, et üldse siin riigis midagigi muutuks! Õigusriiki meil pole, vabalt hingata ei või, enda mõtteid avaldada ei tohi, hea, kui varsti üldse elada tohib. Ega enne ei muutugi, kui Sa ei pane õlga alla oma vabaduse eest võideldes!
Panen kõigile südamele, kes vähegi on aru saanud, et see kõik on puhas jaburdus, mis antud momendil toimub, seisa enda eest, oma laste eest, oma lähedaste eest ja võitleme üheskoos selle türannia vastu! Koos me oleme tugevamad ja edasiviiv jõud on see mis teeb meid võitmatuks! Lisaks kõigele sellele, avalikus kohas kantke kaasas pipragaasi, et igasuguste taudiuurijate või tauditurvade eest ennast kaitsta! See, mis toimub praeguses EESTIS,
EI OLE ENAM NORMAALNE!
Ära vaiki ja jaga, kui hoolid! ✌️ Tule ka avalda oma arvamust 20 November kell 12 Vabaduse väljakul! https://fb.me/e/1BkddXY2C
Lp. Marnold Sepp
Возможно, это изображение (1 человек и текст)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga